TANITIM VE SATIŞ DESTEK ELEMANI
TANITIM VE SATIŞ DESTEK ELEMANI açık pozisyonuna başvurmak için aşağıdaki butona tıklayınız.
Genel Nitelikler:

Firmamız; Organik Gıda Üretimi yapmakta ve bu ürünlerin Satış-Pazarlama faaliyetini sürdürmektedir.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda bulunan, gurme aktar ve şarküteriler ile seçkin eczanelerden oluşan mevcut müşterilerimde; ürünlerimizin tavsiyesini, bilgilendirmesini, tanıtımını ve tattırımını yapacak, satış destek görevinden sorumlu olarak çalışacak hostesler aranmaktayız.

Başvuracakların; 19 yaşından büyük, lise mezunu, üniversitede okuyan veya mezun olmuş, part time veya full time çalışacak; çalışkan, odaklanmış, tutkulu, kendine güvenen, analitik düşünen, kendini adayan, vizyon sahibi, sabırlı, dürüst, eski çalıştıkları müesseselere vefalı, sadakatli, önem veren, düzenli, heyecanlı, uzlaştırmacı, içte ve dışta iyi ilişkiler kuran özellikleri olmalıdır.

Görev alacak personelimize, çalışma ile ilgili bilgilendirme eğitimi verilecektir. Bunun akabinde haftalık olarak çalışma programları belirlenerek, müsait oldukları günlerde çalışmalara yönlendirilecektir.
Başvuracak kişilerin genellikle haftanın belirli günlerinde çalışmaya uygun günleri bulunan kişiler olması gerekmektedir.

Çalışma saatleri 09.30–18.30 arasında olacaktır. Gurme Aktar ve Şarküteriler ile Seçkin Eczane bölgeleri oturduğunuz semtlere yakın lokasyonlardan seçilmeye gayret edilecektir.

Ücretler, mülakatta, yüzyüze görüşülecektir.

İş Tanımı:
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda bulunan, gurme aktar ve şarküteriler ile seçkin eczanelerden oluşan mevcut müşterilerimde; ürünlerimizin tavsiyesini, bilgilendirmesini, tanıtımını ve tattırımını yapacak,
Kullanıcı adınızla giriş yapınız
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizimi kaybettiniz ? Hatırlat
Haber Bülteni